BBS STYS

STOCK TRACKING MANAGEMENT SYSTEM

Contact Us Today

Sizin İçin
EN İYİSİ

Ticaret ile uğraşmak oldukça yoğun düşünmeyi gerektirir. Tüm herşeyi düşünürken bir de ürünlerinizin stok durumunu, takibini düşünmek sizi bir kat daha fazla strese sokacaktır. Bunun önüne geçmek için “BBS Stok Takip Yönetim Sistemi” ni sizler için geliştirdik. Tüm ürünlerinizin stok takibini kolayca yapabilir,

depolarınız ya da bayilerinize ürün giriş-çıkışını yapabilir ve bunun talimatlarını sistem üzerinden verebilirsiniz. Son dakika stokta ürün kalmama derdine böylece

son vermiş oluyoruz.

HİÇ OLMADIĞI KADAR
KAPSAMLI BİR ÜRÜNLER PANELİ

BBS STYS’deki Ürünler sekmesi sayesinde mevcut olan elinizdeki ürünleri listeleyebilir ürün detaylarını görebilir

(adı,tipi,kodu,kategori,maliyet,depolarda ne kadar var) vb. bu ürünler hakkında düzenlemeler yapabilir yeni ürünler ekleyebilirsiniz.

Anlık depo ve şube kontrol raporlarına kolayca ulaşabilirsiniz. Ve bunların hepsini istatistiksel olarak görebilirsiniz.

SATIŞLAR PANELİ İLE
BBS STYS

Satışlar sekmesi altında yapmış olduğunuz satışları listeleyebilir satışların detaylarını inceleyebilir ve bu bağlamda alınan ödemeleri ve ne kadar daha alacak var gibi sorulara anlık olarak ulaşabilirsiniz.

Bunların yanı sıra yapılan satışların durumlarını görüntüleyebilir teslimat durumlarını inceleyebilirsiniz.

BBS STYS’de POS satışları yapabilirsiniz. %100 kullanıcı dostu modüler yapısı sayesinde bilgisayardan telefondan tabletden kısacası nerede olursanız olun kolayca satış işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

KOLAYCA TEKLİFLER HAZIRLAYIN
bbsstys

Teklif/Aktarımlar sekmesi altında müşterilerinize kolayca internetin olduğu her alandan teklifler oluşturabilir. Bu teklifleri müşterilerinizle paylaşabilir aynı zamanda oluşturmuş olduğunuz teklifleri satışa dönüştürebilir istediğiniz zaman istediğiniz yerden kolayca teklif çıktıları alabilirsiniz.

Sistem içerisinde oluşturulan QR kodlar sayesinde kolayca istediğiniz yerden url bağlantısına ihtiyaç duymadan servisleri açabilirsiniz.

TEDARİKÇİ, MÜŞTERİ YADA FATURA ADRESLERİ
BBS STYS

Genel olarak insanlar tanımını verdiğimiz sekme altında kolayca ve sınırsız müşteri ekleyebilir müşterileriniz ile ilgili ihtiyaç duyabileceğiniz her türlü bilgiyi kayıt edebilirsiniz.

Satış yapacağınızda ise kolayca tek tuşla müşterinizi seçerek tüm bilgilerinin fatura alanlarına doldurulmasını sağlayabilirsiniz.

Ayrıca tedarikçilerini ekleyebilir bünyenizde çalışan insanların yetki dağılımlarını kolayca yapabilirsiniz.

HİÇ OLMADIĞI KADAR DETAYLI
RAPORLAMA SİSTEMİ

BBS STYS’de raporlama bölümüne çok fazla özen gösterilmiştir. Bunun sebebi bir şirket kendini geliştirmek istiyor ve daha fazla kazanç sağlamak istiyorsa unutmayın ki raporlar asla yalan söylemez bu kapsamda

Depo/Şube Stok Tablosu, Çok Satanlar, Ürün Miktar Uyarıları, Ürün Vade Uyarıları, Ürün Raporları, Günlük Satışlar, Aylık Satışlar, Satış Raporları, Ödeme Raporları, Alım Raporları, Müşteri Raporları, Tedarikçi Raporları, Personel Raporları vb. bir çok rapor türünü anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

Bir Kaç Özelliği

BBS STYS

 • router-1807_67aa302b-3a94-46a7-aa3d-66b8928a87d7

  Ürünler

 • telephone-operator-4682_c9489618-836b-47ec-8489-e15f613cb10c

  Satışlar

 • computer-network-1878_39828809-88f9-48e1-9a76-61c99401ec99

  Teklifler

 • settings-server-1872_2e41baf2-8789-4215-b430-db35c3899936

  Alımlar

 • source-code-1754_2b435bd8-ce76-4910-8137-7d07a3557fa3

  Pos Satışları

 • add-image-5030_dcf585b8-8f3d-48ad-8579-a4ad56d14ba6

  Raporlar

BBS
STYS'de
Toplamda 210+ üzerinde özellik vardır. Sınırlara karşı çıkan şirket mottomuz neticesinde BBS STYS'de hiç bir özellikte yada kullanıcı sayısında sınırlama yok. Sınırsız kullanıcı oluşturabilir tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz. Esnek kullanım yapısı sayesinde %100 kullanıcı dostu bir stok takip yönetim sistemidir.
BBS TEKNOLOJİ

Tabi demo talebinde bulunabilirsiniz bunun için sayfada bulunan demo talep formunu doldurabilirsiniz. Doldurduğunuz foruma en geç 48 saat içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Tabi bizi kurumsal hat numaralarımızdan arayabilir istediğiniz bilgiyi tedarik edebilirsiniz. Ofisimize bir kahve içmeye bekliyoruz. 🙂

Tabi BBS STYS %100 kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu avantajı sayesinde mobil cihazlarınızdan BBS STYS’ye erişim sağlayabilirsiniz.

Kesinlikle hayır BBS STYS’nin hiç bir bölümünde kısıtlama bulunmamaktadır. Sistem içerisinde istediğiniz bölümü sınırsız olarak kullanabilirsiniz.