STRATEKNO

Company Management System

Sizin İçin
EN İYİSİ

İşlerimiz gelişir, geliştikçe güzelleşir, güzelleştikçe zorlaşır. Bu durumda yönetimde meydana gelen karmaşıklıklar için gelişen teknolojiden faydalanmak gerekir. Hangi müşteri ile kim ne zaman ilgilenmiş? Mevcut ve potansiyel müşterileriniz kimler? Çalışanlarınızın iş takibi ne durumda? Yapılacak sözleşmeler, ödenecek faturalar. İster bilgisayardan, ister cep telefonundan ister tabletten istediğin zamanda ulaşabileceğiniz bir şirket yönetimi sistemidir.

STRA
TEKNO’da

Toplamda 200+ üzerinde özellik vardır. Sınırlara karşı çıkan şirket mottomuz neticesinde STRATEKNO’da hiç bir özellikte yada kullanıcı sayısında sınırlama yok. Sınırsız kullanıcı oluşturabilir tüm özelliklerden faydalanabilirsiniz. Esnek kullanım yapısı sayesinde %100 kullanıcı dostu ve geliştirilebilir bir şirket yönetim sistemidir.

HİÇ OLMADIĞI KADAR
KAPSAMLI BİR MÜŞTERİ PANELİ

Sınırsız sayıda müşteri oluşturma, Müşterileri gruplandırma, Müşteri ve kapsamlı firma detayı, Müşteri personeli oluşturma kapsamlı müşteri bilgisi müşteriye ait notlar,hesap özeti,faturalar,ödemeler,teklifler,kredi notları,proforma faturalar,harcamalar,sözleşmeler,projeler,görevler, müşteri tarafından iletilen talepler ve müşteriye gönderilen dosyalar vb.

SATIŞLER PANELİ İLE
STRATEKNO

Satışlar sekmesi altında müşterilerinize en sağlıklı teklifleri hazırlayın pipeline görünümlerini ayarlayın statülerini değiştirin kolayca pdf olarak görüntüleyin. Hazırladığınız teklifi müşterinize gönderin.

Müşterilerinize kolayca ve sınırsız sayıda proforma fatura kesebililir müşteri paneline gönderebilirsiniz.

Kolayca FATURA kesin fatura ile ilgili gelen ödemeleri tarihleri ödemenin kimin tarafından yapıldığı alacak miktarının ne kadar kaldığı gibi tüm soruları kafanızdan atın.

STRATEKNO’ya kayıtlı müşterilerinize özel kredi notları belirleyin.

Sınırsız sayıda firmanıza ait ürünler ekleyin listeletin satışlarını yapın.

İŞİNİZİ KOLYCA TAKİP EDİN
stratekno

Projeler sekmesi sayesinde çalıştığını firmalara sınırsız sayıda proje oluşturabilir projede çalışacak personelleri seçebilir organizasyon şemasını kurabilirsiniz.

Projenin ne kadar bir sürede tamamlanacağı yada şuanda ne aşamada olduğunu kolayca takip edin. ayrıca her projede olan proje özeti,görevler,zaman çizelgeleri,fazlar,proje ile ilgili dosyalar,projenin forumu,müşterinin talepleri, projeye harcanan toplam ücret gibi değerleri kolayca inceleyin.

ŞİRKETİNİZİN ORGANİZASYONU
GÖREVLER

Görevler sekmesi ile şirketiniz içerisinde iletişiminizi ve yapmanız gereken her şeyi kolayca listeleyebilir. Yeni görevler atıyabilir.

Denetçi olarak istediğiniz kişiye seçebilirsiniz. Görevler oluşturarak personelinizin yapması gereken her şeyi kontrol listesi maddesi şeklinde belirtebilir.

Ve şirketiniz organizasyonunda hiç bir şey aksamadan yönetebilir tekrarlayan görevler oluşturarak her gün yapılması gereken yada aylık yapılması gereken her şeyi listeleyebilirsiniz.

Bir Kaç Özelliği

STRATEKNO

 • router-1807_67aa302b-3a94-46a7-aa3d-66b8928a87d7

  Projeler

  Projeler modülü, şirketiniz tarafından yürütülen projelerin detayları ile birlikte aşamalarının kayda alındığı sekmedir.

 • telephone-operator-4682_c9489618-836b-47ec-8489-e15f613cb10c

  Mesajlar

  Sisteme kayıtlı kullanıcıların özel mesajlaşma ağı, personeller kendi aralarında gerekli iletişimi sistem üzerinden sağlayabiliyorlar. Grup görüşmeleri yapabiliyorlar.

 • computer-network-1878_39828809-88f9-48e1-9a76-61c99401ec99

  Maliye

  Faturalar, fatura oluşturabildiğimiz, yapılan işler sonucu kesilen faturaların girdisinin yapıldığı ve faturaların indirebildiği sekmedir.

 • settings-server-1872_2e41baf2-8789-4215-b430-db35c3899936

  Raporlar

  Raporlar modülü sayesinde şirketinize ait tüm verileri kolayca ve anlaşılır bir biçimde raporlayabilir şirket işleyişine hâkim olabilirsiniz.

 • source-code-1754_2b435bd8-ce76-4910-8137-7d07a3557fa3

  Departman

  Şirketinizde bulunan departmanları kolayca oluşturun. Departmana yönelik yetkiler ayarlayın.

 • add-image-5030_dcf585b8-8f3d-48ad-8579-a4ad56d14ba6

  Potansiyel Müşteri

  Potansiyel Müşteri modülü ile daha önceden iletişime geçilmiş olup haber beklenen müşteriler modülüdür.

Stratekno;Kurumsal Firmalarda, şirket içindeki işlerin hiyerarşik şekilde planlanmasını ve verilen görevlerin takibinin yapılmasını kolaylaştıran STRATEKNO bir ‘Şirket Yönetim Sistemi‘ dir.
Birimler arası haberleşme ağı sayesinde ilgili departmanlardan gerekli taleplerde bulunarak iş akışını aksatmadan hızlı bir şekilde çözüme kavuşabilirsiniz.
BBS TEKNOLOJİ

Tabi demo talebinde bulunabilirsiniz bunun için sayfada bulunan demo talep formunu doldurabilirsiniz. Doldurduğunuz foruma en geç 48 saat içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

Tabi bizi kurumsal hat numaralarımızdan arayabilir istediğiniz bilgiyi tedarik edebilirsiniz. Ofisimize bir kahve içmeye bekliyoruz. 🙂

Tabi STRATEKNO %100 kullanıcı dostu bir arayüze sahiptir. Bu avantajı sayesinde mobil cihazlarınızdan STRATEKNO’ya erişim sağlayabilirsiniz.

Kesinlikle hayır STRATEKNO’nun hiç bir bölümünde kısıtlama bulunmamaktadır. Sistem içerisinde istediğiniz bölümü sınırsız olarak kullanabilirsiniz.