News & Events

Dünyanın En İyi 50 İnovasyon Şirketinden Biri Seçildik !

BBS Bilişim Teknolojileri olarak hedefimiz daima ileridir. 2 genç kardeş olarak başlayan serüvenimiz zamanla daha profesyonel ilerleyerek yanımıza ekip arkadaşlarımızı alarak devam etti. Bu süreçte belki çok yorulduk, çok yıprandık. Fakat şu an tüm bunlara değdi dediğimiz bir an içerisindeyiz. Intercon tarafından düzenlenen Dubai Teknoloji zirvesine davet edildik. Üstelik Dünya’nın en iyi 50 inovasyon şirketi arasına girerek ödül almaya layık görüldük.

Facebook, IBM, Instagram, Google gibi dünya devlerinin de katılacağı zirve de bayrağımızı dalgalandırmanın bize verdiği mutluluk ne kadar doğru işler yaptığımızın bir kanıtı niteliğindedir. Ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Eminim ki bu zirve bize çok şey katacak, vizyonumuzu genişletecektir. Mevcut projelerimize yenilerini eklemenin ilk adımını atacağız belki de. Bu zirve bize daha çok çalışma azmi verecek. Biz gibi olan gençlerimize ümit verecek. Dubai’de tanıtacağımız yazılımlarımız ile ülkemiz gençlerinin de neler yapabileceğini tüm Dünya’ya göstermiş olacağız.

Artık ülkemiz tüketim toplumu olmaktan çıkıp üreten bir toplum olacak. Teknolojiye aç bir toplum değil, teknoloji üreten ve bunu dünyaya ihraç eden bir toplum olacak. Ülkemizdeki teknoloji anlayışı zamanla değişecek elbette ve bunda bizlerinde az da olsa bir katkı da bulunmamız bizi fazlası ile mutlu edecektir.

Bu konuda bize destek olan herkese sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Çalışma azmimiz azalmadan her geçen gün katlanarak artacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir