Meet and use next generation technologies in advance.

Kariyer

DAHA FAZLA KEŞFEDİN

Career

EXPLORE MORE

Gerçek kariyer

yolunuzu bulun

Dünyanın her köşesindeki mükemmel kariyer fırsatlarından yararlanın!

A rewarding

environment

We cultivate a collaborative, supportive environment where every one of our people can explore big ideas, and bring passion, ambition and entrepreneurial spirit to everything they do.
We want our people to feel appreciated, supported and inspired, which is why we offer such a fantastic range of benefits and rewards.

A unique structure

The uniqueness of a building does not only come from its foundation stones or the soil on which it stands. What makes it unique is the vision, mission and values it embodies. Each layer is the product of a detailed design and purpose. A unique building does not just represent a physical space; it also reflects the emotions, values and goals felt by its inhabitants, employees and visitors.

With a dynamic energy, this building harbors a different story in every corner and a different memory on every wall. Each individual who integrates with it carries this uniqueness within themselves and adds a new value to it. A unique building is a source of inspiration not only for the outside world but also for each individual inside.

Ödüllendirici

bir ortam

Çalışanlarımızın her birinin büyük fikirleri keşfedebileceği ve yaptıkları her şeye tutku, hırs ve girişimcilik ruhu getirebileceği işbirliğine dayalı, destekleyici bir ortam geliştiriyoruz.

Çalışanlarımızın takdir edildiklerini, desteklendiklerini ve ilham aldıklarını hissetmelerini istiyoruz, işte bu yüzden bu kadar harika bir yan haklar ve ödüller yelpazesi sunuyoruz.

Özgürlük.

Kendi yolunuzu bulma özgürlüğü

Benzersiz bir yapı

Bir binanın benzersizliği sadece temel taşlarından veya üzerinde durduğu topraktan gelmez. Onu benzersiz kılan, içinde barındırdığı vizyon, misyon ve değerlerdir. Her katman detaylı bir tasarımın ve amacın ürünüdür. Benzersiz bir bina sadece fiziksel bir mekânı temsil etmez; aynı zamanda sakinlerinin, çalışanlarının ve ziyaretçilerinin hissettiği duyguları, değerleri ve hedefleri de yansıtır.

Dinamik bir enerjiye sahip olan bu binanın her köşesinde farklı bir hikâye, her duvarında farklı bir anı saklıdır. Onunla bütünleşen her birey bu benzersizliği içinde taşır ve ona yeni bir değer katar. Benzersiz bir bina sadece dış dünya için değil, içindeki her bir birey için de ilham kaynağıdır.

Ekibimizin incelemesi için CV'nizi gönderin

Tüm soru ve talepleriniz için bizi izlemeye devam edin, dilediğiniz zaman ekibimizle iletişime geçin.

Her zaman

Yanınızdayız!

Dünya çapında kendini kanıtlamış küresel markalarla ortaklık kurarak ürün ve hizmet ağımızı genişletiyoruz.